Na čem pracujeme

Na čem pracujeme

Nové webové stránky pro společnost WIN CARS

Je nám ctí vám představit novou webovou prezentaci pro společnost WIN CARS.

Minulý týden spatřila světlo světa nová webová prezentace www.win-cars.cz. Pro klienta jsme kompletně zpracovali webové stránky včetně textového i grafického obsahu. Děkujeme za důvěru a přejeme hodně spokojených zákazníků!

Další kompletní marketingová komunikace v režii Just Result!

Je nám ctí vám představit nový projekt, na kterém spolupracujeme spolu s architektonickou společností masparti a realitní kanceláří NEXT Reality Olomouc.

Jedná se o kompletní marketingovou komunikaci prodeje další atraktivní investiční nemovitosti a developerského projektu ve Šternberku. Více se dozvíte již brzy!

Kompletní marketingová komunikace v režii Just Result!

VELKÁ NOVINKA! Je nám ctí vám představit nový projekt, který jsme kompletně jako agentura zastřešili právě MY!

Jednalo se o kompletní marketingovou komunikaci prodeje atraktivní investiční nemovitosti v České Vsi pro realitní kancelář NEXT Reality Olomouc. Díky skvělé spolupráci se celý prodávaný ranč s apartmány prodal během měsíce. Pokud chcete i vy zpracovat marketingovou strategii pro váš business, neváhejte se na naši agenturu obrátit!

Pro více informací, klikněte zde: https://www.facebook.com/ceskaves

Realizace oslav 10. výročí OMEGA centrum Olomouc

OMEGA – centrum sportu a zdraví slavilo 10. výročí od svého založení.

V září tomu bylo přesně deset let, co se brány dnes největšího sportovního centra Hané, otevřely prvním návštěvníkům. Omega tak vnesla do Olomouce úplně nový rozměr sportu, relaxace a zdravého životního stylu. Za dobu své existence se stala zázemím pro nespočet sportovních událostí a dnes představuje jeden z pilířů olomouckého sportovního života. Skvělé sportovní zázemí, které se v centru podařilo za deset let vybudovat, si ke svým kulatinám zaslouží pořádnou oslavu.

Jsme rádi, že jsme se na této akci mohli podílet a spolupracovat tak s organizačním týmem celého eventu. Naší prací je komplexní zajištění vizuálního konceptu eventu,  komunikační a marketingová strategie, grafické, produkční a postprodukční práce, příprava PR zpráv a společná tvorba a realizace programu oslav.

Basketbalová událost roku 2018 v Olomouci!

Olomouc poprvé hostila dvojutkání nadstavbové části nejvyšší české basketbalové NBL Kooperativa ligy a my jsme byli u toho!

Bezesporu největší událost v basketbalové historii Olomouce jsme komplexně marketingově zajišťovali. Společnost Just Event zajišťovala propagaci obou zápasů, připravila grafický vizuál akce a zpracovala individuální komunikační strategii obsahující komunikaci na sociálních sítích, PR zprávy a výstupy v médiích. Komunikační obchodní strategii jsme připravili i pro potenciální partnery a sponzory.

Šlo o naši první spolupráci s domácím basketbalovým týmem BK Olomoucko, který ve dvou zápasech NBL Kooperativa ligy poměřil síly s týmy BK JP Pardubice a ČEZ Basketbal Nymburk. Zápasy se konaly v olomoucké Čajkaréně 28. března a 4. dubna.