Na čem pracujeme

Na čem pracujeme

Další kompletní marketingová komunikace v režii Just Result!

Je nám ctí vám představit nový projekt, na kterém spolupracujeme spolu s architektonickou společností masparti a realitní kanceláří NEXT Reality Olomouc.

Jedná se o kompletní marketingovou komunikaci prodeje další atraktivní investiční nemovitosti a developerského projektu ve Šternberku. Více se dozvíte již brzy!

Kompletní marketingová komunikace v režii Just Result!

VELKÁ NOVINKA! Je nám ctí vám představit nový projekt, který jsme kompletně jako agentura zastřešili právě MY!

Jednalo se o kompletní marketingovou komunikaci prodeje atraktivní investiční nemovitosti v České Vsi pro realitní kancelář NEXT Reality Olomouc. Díky skvělé spolupráci se celý prodávaný ranč s apartmány prodal během měsíce. Pokud chcete i vy zpracovat marketingovou strategii pro váš business, neváhejte se na naši agenturu obrátit!

Pro více informací, klikněte zde: https://www.facebook.com/ceskaves

Realizace oslav 10. výročí OMEGA centrum Olomouc

OMEGA – centrum sportu a zdraví slavilo 10. výročí od svého založení.

V září tomu bylo přesně deset let, co se brány dnes největšího sportovního centra Hané, otevřely prvním návštěvníkům. Omega tak vnesla do Olomouce úplně nový rozměr sportu, relaxace a zdravého životního stylu. Za dobu své existence se stala zázemím pro nespočet sportovních událostí a dnes představuje jeden z pilířů olomouckého sportovního života. Skvělé sportovní zázemí, které se v centru podařilo za deset let vybudovat, si ke svým kulatinám zaslouží pořádnou oslavu.

Jsme rádi, že jsme se na této akci mohli podílet a spolupracovat tak s organizačním týmem celého eventu. Naší prací je komplexní zajištění vizuálního konceptu eventu,  komunikační a marketingová strategie, grafické, produkční a postprodukční práce, příprava PR zpráv a společná tvorba a realizace programu oslav.

Basketbalová událost roku 2018 v Olomouci!

Olomouc poprvé hostila dvojutkání nadstavbové části nejvyšší české basketbalové NBL Kooperativa ligy a my jsme byli u toho!

Bezesporu největší událost v basketbalové historii Olomouce jsme komplexně marketingově zajišťovali. Společnost Just Event zajišťovala propagaci obou zápasů, připravila grafický vizuál akce a zpracovala individuální komunikační strategii obsahující komunikaci na sociálních sítích, PR zprávy a výstupy v médiích. Komunikační obchodní strategii jsme připravili i pro potenciální partnery a sponzory.

Šlo o naši první spolupráci s domácím basketbalovým týmem BK Olomoucko, který ve dvou zápasech NBL Kooperativa ligy poměřil síly s týmy BK JP Pardubice a ČEZ Basketbal Nymburk. Zápasy se konaly v olomoucké Čajkaréně 28. března a 4. dubna.